U prelepom i mirnom delu Baćevca, na samo 15 km od Petlovog brda ili 14 km od skretanja pre Ikee, ako se ide autoputem, nalazi se ova posebna kuća koja pruža savršen spoj prirode, komfora i privatnosti.
Kuća je smeštena na placu od 945 m², okružena zelenilom, čistim vazduhom i predivnom ružom vetrova, sa potpuno nesmetanim panoramskim pogledom na šumadijske predele koji ostavljaju bez daha u svako doba godine.
Osnovne karakteristike:
Kuća je uređena sa mnogo ukusa i pažnje, pružajući osećaj topline, elegancije i mira. Idealna je kako za porodični život, tako i kao vikend oaza za beg od gradske gužve ili investicija za izdavanje.
Ako tražite mesto gde se jutra bude uz tišinu, cvrkut ptica i pogled koji odmara dušu, ova kuća je prava prilika.
Miran kraj, odlična povezanost sa Beogradom, blizina izletišta, jezera, restorana, prodavnica, a opet potpuna privatnost i priroda koja osvaja na prvi pogled.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja, pozovite nas na broj telefona 065/956-1000.
Jelena Marinković, broj licence 4811.